Evidence majetku

Zajišťujeme jak evidenci a oceňování nemovitého majetku (pasport), tak i evidenci movitého majetku (inventura).

 

Pasport

Jsme schopni provádět základní pasportní činnost v rozsahu několika hodnocených ukazatelů na objektu, specializujeme se však na rozsáhlá bytová či komerční portfolia čítající desítky milionů sebraných položek. Naše obvyklé projekty realizujeme v týmu o 30ti lidech, tyto počty umíme dle potřeby operativně navyšovat bez ohrožení vysoké kvality sebraných dat. To vše díky specializovanému hardware a software pro sběr, zpracování, kontrolu a předání dat.

V rámci pasportu provádíme jak sběr technických, majetkoprávních, geografických i demografických dat, tak se zaměřujeme i na sběr a rozbor nákladů na opravy a údržbu - od krátkodobého až po dlouhodobý horizont.

 

Inventura

Ideální inventura je ta, kterou je možné začít dělat od nuly na „zelené louce“. Našimi klienty jsou však velké zavedené společnosti a státní úřady, kde je potřeba zadání přebírat ze stávajících informačních systémů a výsledky na totéž místo vracet. Pro tyto potřeby jsme vyvinuli výkonný software, který data samozřejmě přebírá a vrací, ale taktéž dokáže převést jakoukoli stávající evidenci majetku do jednotné formy, páruje položky nalezené v terénu s těmi ve stávající evidenci a podporuje bohatou fotodokumentaci, kterou při sběru dat vytváříme. Naši klienti mají v průběhu realizace inventury přesný přehled o stavu probíhajícího sběru dat a mají přístupné informace aktuálním seznamu mank a škod apod. Inventury provádíme jednorázové i pravidelné.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.